Popüler Yuvalar
 Küçük Palyaçolar
 Nasrettin Hoca Çocuk Evi
 Zürafa Yuva
 Ataşehir Ayşegül Kreş ve Anaokulu
 İlkadım- Elele Kreş ve Okul Öncesi Eğitim
 Uğur Böceği Çocuk Yuvası
 Ayçiçeği Anaokulu
 Masal Gemisi Çocukevi
 Uçan Balon Çocuk Evi Bulgurlu
 Düşler Şatosu
 Ege Düş Bahçesi Anaokulu
Ege Düş Bahçesi Anaokulu
Telefon : 0232 245 3582   Fax : 0232 245 3582
Adres : 216 sokak no:2 / Basınsitesi / Konak
Şehir : İzmir
Yetkili :
Soru Sorun 

HAKKIMIZDA 
Okulumuz Atatürk Araştırma ve Eğitim Hastanesinın alt kısmındaki Gazeteci Hasan Tahsin caddesi üzerinde, Hatay Renkli durağı üst tarafında merkezi ve çok kolay erişilebilir bir noktada palmiye, çam ve portakal ağaçları altında 350 m2'lik doğal bir bahçe (oyun alanı ) ve iki kattan oluşan müstakil bir binada hizmet vermektedir. Yaş grupları bazında ayrılmış, bol ışık gören geniş ve aydınlık sınıflar ile çeşitli etkinklik ve ilgi köşeleri ile donatılmış oyun odası, bilgisayar köşesi ve uyku odası mevcuttur. Binamızın her köşesinde gün boyu yapılan merkezi müzik yayını ile çocuklarımızın rahat bir ortamda eğitim almaları sağlanmakta ve ayrıca okulumuzun her bölümü idarecilerimiz tarafından cctv kamera sistemi ile gün boyunca izlenmektedir.

* DENETİM
Okulumuz Milli Eğitim Bakanlığı (T.C.M.E.B)'na bağlı bir kurum olup okul öncesi eğitim müfredatına uygunluk, öğretmen kadrosu ve çalışan hizmetli personelin yeterliği ve binamızın fiziki şartları itibari ile eğitime uygunluğu açısından bakanlık müfettişlerince düzenli olarak çok titiz bir denetimden geçirilmektedir.
* BESLENME
Çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel gelişiminde ihtiyaçları olan günlük kaloriyi alarak dengeli beslenmeleri en önemli yeri tutmaktadır. Bu amaca yönelik yemek mönülerimiz uzman bir diyetisyen tarafından vitamin-mineral, karbonhidrat ve yağ oranları gözetilerek mevsimler itibari ile aylık bazda hazırlanmakta ve her ay başında velilerimize gönderilmektedir. Yemeklerimiz okul mutfağımızda günlük olarak alınan gıdalarla, hijyenik koşullarda özenle hazırlanmaktadır.
* TEMİZLİK
Binamızın zeminleri hijyen açısından en üst seviyede verimin alındığı pvc yer döşemesi ile kaplıdır. Tüm pvc zeminler günde 3 kez, ıslak zeminler ise her saat başında uygun yüzey temizliyiciler ile temizlenmektedir. Ayrıca okulumuz her üç ayda bir Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı sağlığa zarar vermeyen ilaçlar ile muhtemel haşereye karşı ilaçlanmaktadır.

* İLETİŞİM
Gün içerisinde okulumuzu telefonla arayıp, idareci ve öğretmenlerinden çocuklarımızın son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. ( Öğretmenlerimizin günlük planlı faaliyetlerinin aksamaması için bu telofonları çocuklarımızın uyku saatleri olan 13:30-15:30 saatleri arasında yapmanız önemle rica olunur ). Çocuklarımızı gün içerisinde faaliyet, yemek ve oyun saatlerinde sizlere vereceğimiz bir kullanıcı adı ve şifre ile internet üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.
Okulumuzun içini gezmek isteyen velilerimiz çocuklarımızın psikolojik olarak olumsuz etkilenmemeleri açısından mesai saatleri dışında ( hafta içi saat 18:00'den sonra ) randevu alarak okulumuzu ziyaret edebilirler.
* SERVİS ve GÜVENLİK
Çocuklarımız okula velileri tarafından bırakılıp alınabileceği gibi, istenildiği taktirde seçimi kurumumuzca titizlikle yapılan ve İzmir'in her bölgesinden erişim imkanı sağlayan servis şirketi ile de okulumuza ulaşabilirler. Çocuklarımız servis öğretmenleri eşliğinde evinizin kapısından teslim alınıp, kapınıza bırakılmaktadır.
Öğrencilerimiz daha önce bilgisi verilen kişiler dışında veli onayı olmadan başka bir kişiye teslim edilmez.
 

* MİSYONUMUZ
Atatürk ilke ve inkılaplarını benimsemiş, çalışkan, ezberci değil araştırmacı, yenilikçi-araştırmayı seven, paylaşmayı ve ekip halinde davranmayı bilen, kendisi ile ve toplumla barışık, kendisini doğru ve etkili bir şekilde ifade edebilen özgüveni yüksek bireyler yetiştirmek.

* VİZYONUMUZ

Ülkemizin sağlam geleceğinin ancak iyi yetişmiş bireylerden oluşan bir ulus ile mümkün olabileceğinin ve bunun temelinin de okul öncesi eğitimden başladığının bilinci içerisinde, eğitimde sürekli kendimizi yenileyerek, en son teknolojiyi ve metodları kullanarak alanında lider kuruluş olmak temel hedefimizdir.

Bu sayfa 336 defa ziyaret edilmiştir.
Kurumunuzu Ekleyin
 Çocuk Rehberi
 Ana Okulu ve Yuvalar
 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanları
 Çocuk Psikiyatrisi Uzmanları
 Çocuk Kardiyoloji Uzmanları
 Çocuk Diş Doktoru
 Çocuk Cerrahisi Uzmanları
 Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi
 Oyun Grubu ve Parti Evleri
 Danışmanlık Merkezleri

Soru Sorun 


 

Sponsor Kurumlar
Aydo Çocuk Evi
0216 478 2250  İstanbul - Anadolu  
[Tanıtım Sitesi]
Ataşehir Ayşegül Kreş ve Anaokulu
0216 455 3595  İstanbul - Anadolu  
[Tanıtım Sitesi]
Çağdaş Işığım Anaokulu
0216 523 0896  İstanbul - Anadolu  
[Tanıtım Sitesi]
Milenyum Çocuk Evi
0216 489 3514  İstanbul - Anadolu  
[Tanıtım Sitesi]
Rüzgargülü Anaokulu
0216 371 1672  İstanbul - Anadolu  
[Tanıtım Sitesi]
Düşler Şatosu
0216 456 9650  İstanbul - Anadolu  
[Tanıtım Sitesi]
Kırlangıç Anaokulu
0216 338 6391  İstanbul - Anadolu  
[Tanıtım Sitesi]
Evren Anaokulu
0216 561 5535  İstanbul - Anadolu  
[Tanıtım Sitesi]
Yapa Anaokulu Dragos
0216 457 8670  İstanbul - Anadolu  
[Web Sitesi]
[Tanıtım Sitesi]
Aradığını bulamayanlara :
Site Haritası
Bu Site  Turuncu Tasarım  ile yönetilmektedir
Turuncu Tasarım